DSCF0031Zdjęcie O firmie

EZAL jest firmą rodzinną specjalizującą się w produkcji anod do ochrony katodowej przed korozją. Działając na rynku od 1994 roku zyskaliśmy pozycję jednego z europejskich liderów w produkcji anod magnezowych. Wraz z rozwojem firmy do katalogu naszych produktów dołączyły anody tytanowe, aluminiowe oraz cynkowe.

Misją EZAL jest dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Wysoka jakość naszych produktów pozwoliła nam dotychczas na wejście na wiele rynków zagranicznych. Naszą ambicją jest dalszy rozwój firmy i pozyskiwanie nowych odbiorców zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wysoka jakość  naszych produktów i dbałość o klienta pozwoliła nam wejść na wiele rynków europejskich. Naszym celem jest ciągłe podwyższanie jakości produktów i poszukiwanie coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych.

W ramach rozwoju jakościowego firmy w 2004 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg EN ISO 9001:2000. W roku 2017 odnowiliśmy ten certyfikat w TÜV NORD CERT GmbH zgodnie z EN ISO 9001:2017. Posiadamy również atest higieniczny wystawiony przez Państwowy Zakład Higieny.

Atest higieniczny wystawiony przez Państwowy Zaklad Higieny.

pzh

Certyfikat wystawiony przez TÜV NORD CERT GmbH.

tuv

Atest higieniczny wystawiony przez Państwowy Zaklad Higieny.

atest